🇺🇸 США оголосили про новий масштабний пакет військової допомоги Україні у розмірі $2,5 млрд:
▪️Додаткові ракети для NASAMS;
▪ 8 зенітно-ракетних комплексів Avenger;
▪️59 БМП "Бредлі" з 590 протитанковими ракетами TOW та 295 000 патронів калібру 25 мм;
▪️90 ББМ "Страйкер" з 20 мінними котками;
▪️53 МРАП;
▪️350 HMMWVS;
▪️20 000 155-мм артилерійських снарядів;
▪️Приблизно 600 снарядів Excalibur;
▪️95 000 105-мм артилерійських снарядів;
▪️11 800 120-мм мін;
▪️Додаткові боєприпаси HIMARS;
▪️12 транспортно-зарядних машин;
▪️6 командно-штабних машин;
▪️22 автомобіля із встановленими системами TOW;
▪️ракети HARM;
▪ приблизно 2 000 протитанкових ракет;
▪️більше 3 000 000 набоїв до стрілецької зброї;
▪️обладнання для руйнування перешкод;
▪протипіхотні міни "Клеймор";
▪️прилади нічного бачення;
▪️запасні частини та інше польове обладнання.
___
З пакета виключили ракети GLSDB на 150км, це була найважливіша його частина. Дали багато корисного, але збільшення радіусу ураження нам потрібне ще більше. Будемо працювати далі, щоб вже в наступних донаціях від США були представлені ці ракети.
@PETRARCHY