Завтра зустріч у форматі Рамштайн
Думав писати про орієнтовні результати досягнутого, на що нам можна сподіватись, але наші партнери вирішили вже не бути такими секретними, якими намагались бути раніше та менше говорити про поставки. Тепер це вже питання іміджу та статусу і звісно, що краще розповісти про свій внесок у підвищення обороноздатності України індивідуально, а не в форматі, де засідає понад 50 країн і де твоя частина розмивається. А якщо виголосити самостійно, то це більший інформаційний привід як внутрішній, так і міжнародний. Але Рамштайн і був створений не для оголошень, а для подальшої роботи, координації зусиль, обміном думок та спостереженнями.
@@PETRARCHY