Про вчорашню заяву президента Сербії Вучича Цитата: "Для нас Крим – це Україна, Донбас – це Україна – так і залишиться. Ми спочатку говорили, що не можемо і не підтримуватимемо вторгнення росії в Україну"А він мав можливість сказати щось інакше?
Тільки, якщо бажання вгодити росії було б більшим за бажання відстоювати інтереси власної країни. Публічно та політично він не може собі дозволити підтримувати росію. Москві буде нічим допомогти, коли на Сербію накладуть санкції, відмовлять у кредитах та будуть накладати усілякі обмеження. І, навпаки, якщо займати виважену позицію, то можна зберегти добрі відносини з росією та із Заходом, користуватися цим. Варто також згадати, що Уряд Сербії вирішив направити в Україну гуманітарну допомогу для підтримки енергосистеми країни, якщо вірити сербському виданню Nova. В той же час Сербія продає в треті країни своє озброєння (точні факти є поки по боєприпасам), які перебувають під міжнародними санкціями та ніяким чином не бояться продавати його вже до росії.
@@PETRARCHY