Обложка канала

Україна Війна Аналітика | Олег Жданов

Военный эксперт, полковник запаса.

Україна Війна Аналітика | Олег Жданов

3 года назад
Открыть в
⚡️ Традиційні гарні новини на початок дня та трохи дипломатичних хитросплетінь . Пакистан тепер на боці України❓ ЗМІ продали таємне постачання Пакистаном 159 контейнерів зі зброєю Україні як якусь сенсацію новину. Насправді про постачання артилерійських снарядів вже була інформація у вересні та жовтні, а російські та іноземні видання відстежували канал постачання та надавали фотодокази пакистанських снарядів, тоді мова йшла про 50 тис. 122-мм снарядів, цього разу 155-мм. Так Пакистан на боці України? Ні, він займає виключно прагматичну позицію. Війна в Україні — це можливість для інших заробляти та розв’язувати свої питання. Ісламабад — не виключення. Минулого року в Пакистані була масштабна повінь і для усунення її наслідків та попередження Ісламабад запросив допомогу в ООН, де отримав гарантії фінансування від держав (переважно Західних) на суму 9 млрд $, які можуть «доїхати», а можуть і ні. При цьому Пакистану нічого не заважає заробляти та купувати нафту та газ у рф. Тому там добре розуміють, що підігрівання Заходу — це 9 млрд, а рф не відмовиться продавати свої вуглеводні хоча б кудись. Посередником Заходу виступає Британія 🇬🇧, бо має специфічні відносини з країною ще від часів колоніальних імперій… Візит Бербок: кінцевий етап переговорів чи прелюдія до «відмазок»? Вчора до Харкова з неоголошеним візитом прибула голова МЗС Німеччини Бербок. Цікаві дві деталі: місце візиту і сам візит на тлі всієї хвилі новин щодо танків Leopard 2. Рахуючи той аспект, що всі розмови про постачання танків без дозволу виробника будуть пустими. Як то сталось у квітні з іспанськими танками. Тож буде дуже цікаво стежити за інформаційним полем Німеччини після візиту Бербок. Візит Бербок цікавий ще тим, що Шольц вже неодноразово прикривався нею у публічному полі, коли намагався «скинути» з себе негатив. Останній раз був у жовні, коли вона розповідала, що танків не буде, але буде ППО. А візит саме голови МЗС, а не оборонного відомства продиктовано двома факторами: ➡️ рішення по танках лежить у дипломатичній площині це по-перше. ➡️ А по-друге, приїзд міністра оборони ФРН був би занадто «очевидний». І хоча я ходжу похмурий з думкою про хлопців з Соледару та Бахмуту, але десь у глибині свого мозку хапаюсь за думку, що невидимий маховик чогось великого та приємного, розкручується все сильніше... Адже найбільш приємні подарунки від ЗСУ, коли ти їх не очікуєш. Так, Балакліє❓ ResurgamПриєднуйся