В росії в Ангарську (Іркутська обл.) горить нафтозавод Роснафти.
Найбільше підприємство у Східному Сибіру. Раніше, за основними показниками нафтопереробки, АНХК входило до десятки кращих підприємств нафтопереробної галузі росії.
Вогонь охопив площу 2500 м². Двоє людей загинуло, четверо поранено.
За повідомленнями ЗМІ, повністю знищено установку Г-64 з перегонки сірчистих нафт і вироблення з них нафтопродуктів. Також пошкоджено установку депарафінізації олій 39/7.
Порушено кримінальну справу щодо порушення промислової безпеки.
Як можете здогадатися, продукція цього нпз була орієнтована на східний ринок.
@petrarchy