Надана допомога для потреб критичних об'єктів:
🇩🇪 2430 генераторів (про це пише Spiegel) в цілому була інформація про близько 250 та 40 млн. євро на модернізацію енергосистеми.
Товариство міжнародного співробітництва (GIZ) закупить ще тисячу генераторів для українських муніципалітетів.
🇱🇹 3+2 млн. євро на модернізацію енергосистеми (Разом із Латвією 200 трансформаторів).
🇱🇻 84 генератори та 100 теплових гармат.
🇫🇷 100 генераторів.
🇰🇷 20 генераторів.
🇺🇸200 генераторів в рамках пакету військової допомоги.
Від USAID 80 генераторів та 22500 ковдр.
🇹🇩 40 генераторів.
🇨🇿 626 обігрівачів, 18 генераторів, медичине обладнання на 1 млн євро.
🇯🇵 2.5 млн. дол. на закупівлю генераторів для України.
🇨🇦Уряд Канади виділив близько $7,6 мільйонів на закупівлю генераторів для України, — міністр міжнародного розвитку Канади.
🇺🇳ВООЗ 170 генераторів.
За останній місяць кількість генераторів, які ввезли до України становить 140 тисяч одиниць.
🇪🇺Європейський банк реконструкції та розвитку схвалив кредит на суму в 372 мільйони євро компанії “Укренерго” для швидкого аварійного ремонту пошкоджень, спричинених потужними бомбардуваннями цивільної енергетичної інфраструктури під час війни росії проти України, і для підтримки стабільності енергетичної системи країни з настанням зими”, – йдеться у заяві ЄБРР.
@petrarchy