🧐У Білому домі вважають, що росіяни планують весняний наступ
👉Координатор Ради національно безпеки Білого дому Джон Кірбі переконаний, що росіяни використовують зимовий період для переозброєння перед весняним наступом, — про це повідомляє «Укрінформ».
👉«Ми бачимо, що росіяни продовжують вести наступальні дії на Донбасі. Бойові дії навколо Бахмута залишаються жорстокими».
🗣Кірбі поділився оцінками розвідки США про те, що президент рф використовує зимові місяці, щоби поповнити запаси, провізію, переозброїти сили, поповнити особовий склад та «відновити наступальні операції навесні».