⚡️ На Хмельницькій АЕС побудують два нових енергоблоки за технологією США — Галущенко.
"Будівництво реакторів AP1000 американської компанії Westinghouse в Україні є потужною крапкою у завершенні співробітництва із Росією у сфері атомної енергетики. Сьогодні кабінет міністрів ухвалив рішення про те, що ми починаємо розробку технічної документації щодо нового типу реакторів, які в Україні ніколи не будувалися. Тобто ми закінчили еру створення атомної генерації за радянською технологією", - наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.
Зазначається, що за планом два енергоблоки мають побудувати до 2030 - 2032 року, однак на це можуть вплинути воєнні дії.