‼️ "Ніяких наступальних дій ворога з півночі немає": у ЗСУ прокоментували вибухи в Києві і області 14 січня
Начальник штабу - заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенант Олександр Павлюк заявив, що вибухи в Києві не пов‘язані із загрозою з повітря чи роботою ППО, а також з будь-якими військовими діями.
"Звуки вибухів, які можна було почути у Києві та в області, російські ботоферми активно використовують як привід розганяти паніку і транслювати меседж, що це буцімто початок наступу з півночі. Зазначу, що жодних наступальних дій ворога з півночі наразі немає. Якби була загроза - ви б почули сигнал тривоги", - зазначив він.
Причина вибухів буде повідомлена окремо.