13 лютого у районі Бахмута бійці Нацгвардійці збили літак русні Су-25 🥳 Як пишуть росЗМІ, це був літак ЧВК "Вагнер". НЕЗЛАМНА| Все буде Україна🇺🇦 - Підписатися