На Херсонщині автомобіль з мирними людьми підірвався на міні, залишеній російськими окупантами
Трагедія сталася сьогодні зранку поблизу села Новорайськ Бериславського району. Двоє чоловіків, 45 та 48 років, їхали на автівці польовою дорогою, на якій залишилося багато російських мін. Машина з цивільними натрапила на одну з них. Від отриманих поранень обидва чоловіки загинули на місці.
"Пересуватися можна тільки тими маршрутами, що вже обстежили вибухотехніки. НЕ ПОТРІБНО зараз відвідувати лісосмуги, посадки та поля! ЦЕ ВКРАЙ НЕБЕЗПЕЧНО", - вчергове нагадали в Херсонській ОВА.
НЕЗЛАМНА| Все буде Україна🇺🇦 - Підписатися