⚡️Володимир Зеленський виступає у парламенті Великої Британії:
Головне:
- "Я дякую вам від імені воїнів в окопах під артилеристським вогнем, від кожного захисника, який захищає від імені батьків та матерів, які чекають на своїх героїчних синів та доньок, коли вони повернуться з війни"
- Зеленський під час виступу подякував колишньому прем’єру Британії Джонсону за його підтримку в перші дні вторгнення: "Борисе, ти об’єднав інших, коли це здавалося абсолютно неможливим. Дякую".
- "Зло все ще нас оточує. Битва триває…
Зло розвалиться... Свобода переможе... Росія програє", - сказав він, подякувавши Великобританії за підтримку України протягом усієї війни.
@UkraineN