Херсонська ОВА опублікувала відео робіт по відбудові мосту на трасі між Херсоном та Миколаєвом, який окупанти зірвали під час відступу.
"На відео ми бачимо, як починають відбудовувати зруйнований міст на ділянці Херсон – Миколаїв. Відступаючи, рашисти розбили міст, щоб заблокувати основні шляхи на Херсонщину. Попри зимові холоди зараз у розпалі підготовчі роботи - тож основа для майбутнього покриття мосту швидко відновлюється фахівцями", - кажуть в ОВА.
@UkraineN