Главные новости с сайта «Украинской правды» pravda.com.ua/rus
З “Батьківщини-матері” демонтували другу частину радянського герба. ФОТО У вівторок, 1 серпня, в Києві почали знімати другу частину радянського герба з монументу “Батьківщина-мати”. Повністю роботи із заміни герба на український тризуб мають завершитися до Дня незалежності, 24 серпня.
У вівторок, 1 серпня, в Києві почали знімати другу частину радянського герба з монументу “Батьківщина-мати”. Повністю роботи із заміни герба на український тризуб мають завершитися до Дня незалежності, 24 серпня.