Обложка канала

Шрайк Ньюс

12296 @ShrikeNews

Информация, которая мне кажется интересной.

Шрайк Ньюс

3 года назад
Открыть в
Ку-ку 🔥 Україна вже отримала касетні боєприпаси від США, але ще не використовувала. Про це телеканалу CNN заявив командувач Оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» генерал Олександр Тарнавський. «Ми щойно отримали їх, ми ще не використовували їх, але вони можуть радикально змінити [поле бою]. Противник теж розуміє, що з отриманням цього боєприпасу ми матимемо перевагу. Противник віддасть ту ділянку місцевості, де є можливість це використати», — розповів Тарнавський. Найвище керівництво ухвалить рішення про «ділянки території, де ці боєприпаси можна використати», сказав Тарнавський, зазначивши, що «це дуже потужна зброя». «Росіяни думають, що ми будемо використовувати її на всіх ділянках фронту. Це дуже неправильно. Але вони дуже стурбовані», — додав генерал.