⚡️Дуже швидко закінчилась історія перебування кадирівців на передовій під Бахмутом. Можу підтвердити, що вони там справді були. Але недовго🤷🏻♂️
Не встигли ахмати зайти на позиції, як отримали п***ди й купу 200-х і 300-х. Та переконались, що на передку їм робити нема чого. Скоріш за все, далі кадирівців будуть використовувати за основним їхнім функціоналом - у другій лінії та як «заградотряди».
Але ми не проти, щоб їх виводили у першу лінію😏
@MaksymZhorin 👊🏻