Сьогодні під час Diia Summit розпочав свою роботу простір для розвитку ІТ-індустрії Дія.City з найкращою податковою системою, над якою команда Мінцифри працювала останні два роки. Це можливість, яка дозволить Україні стати найбільшим ІТ-хабом в Європі.