🇪🇸У Міноборони Іспанії заявили про відправку чотирьох танків Leopard 2 в Україну
Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес повідомила про передачу Україні останніх чотирьох танків Leopard 2, які ще не були доставлені. Вони прибудуть до України морем наступного тижня.
Крім танків, міністр також оголосила про відправку протягом літа десяти бронетранспортерів після капремонтів та кількох броньованих всюдиходів, вантажівок та машин швидкої допомоги.