📸😢Одеса після нічного обстрілу росіян. В ДСНС показали фото
Рятувальники показали на фото, як ліквідовують наслідки ворожого удару по Одесі.
"Одеса. Відважні рятувальники ліквідовують наслідки російського терору. Цивільні об’єкти знову потрапили під удари окупантів. Постраждало 5 осіб. Від ДСНС було залучено 140 надзвичайників та 36 одиниць техніки", - розповів голова ДСНС Сергій Крук.