⚡️Президент Фінляндії назвав "максимумом" ухвалене на саміті рішення щодо України
У відповідь на питання кореспондента РБК-Україна, президент Фінляндії Саулі Нііністьо сказав, що вважає рішення саміту НАТО максимумом, що змогли узгодити партнери щодо України.
"Це є позицією України. Тому вам краще запитати це у пана (президента України Володимира - ред.) Зеленського. Я вважаю, що це максимум, який ми могли досягти вчора. Тому що ніхто зараз не говорить про членство. Ми говоримо про членство, коли умови дозволять", - заявив Нііністьо.