💬AGIX - Закрив 30%, залишок тримаю до 0.2, якщо знову виросте до ціни входу, знову буду набирати шорт. ⚫️ NEWS ⚫️ MT ⚫️ ЧАТ ⚫️ БОНУС 4000$ ⚫️ БОНУС 600$