🇺🇦Хлопцям під Бахмутом потрібна нова автівка... Від себе закидаю ще 10000 грн
🇺🇦Кожен донат навіть пару гривень не тільки забезпечують хлопців спорядженням, але й підтримує їх моральний дух, показую що вам не все одно!
👉Банка - https://send.monobank.ua/jar/2DpKxEsN5Q
💬Хто хоче допомогти, але не може закинути на карту, ось мої крипто гаманці, я переведу ваш донат на гривні.
💬Мій гаманець USDT trc20
TXnhX3SWCjWPXfizd8udHYdhoxyLxfdL1p
💬Binance PAY id
119011192 - MamkinTreyder