💬Бачу на падінні багато хто підняв грошенят, знаю куди їх можно інвестувати))
🇺🇦Хлопцям під Бахмутом потрібна нова автівка... Від себе закидаю ще 5000 грн
👉Банка - https://send.monobank.ua/jar/2DpKxEsN5Q
💬Хто хоче допомогти, але не може закинути на карту, ось мої крипто гаманці, я переведу ваш донат на гривні.
💬Мій гаманець USDT trc20
TXnhX3SWCjWPXfizd8udHYdhoxyLxfdL1p
💬Binance PAY id
119011192 - MamkinTreyder