🇺🇦Нашим захисникам під Бахмутом потрібна нова автівка, прохання долучитись до збору коштів, від спільноти закидаю 10000грн
👉Банка - https://send.monobank.ua/jar/2DpKxEsN5Q
💬Хто хоче допомогти, але не може закинути на карту, ось мої крипто гаманці, я переведу ваш донат на гривні.
💬Мій гаманець USDT trc20
TXnhX3SWCjWPXfizd8udHYdhoxyLxfdL1p
💬Binance PAY id
119011192 - MamkinTreyder