Багато з вас звикли за замовчуванням використовувати мережу Tron (TRC20) для переведення крипти (наприклад, USDT між біржами, щоб взяти участь в акціях типу ByVotes).
Нічого особливого в Tron немає, окрім того що він був дешевий і всі до нього звикли. Нещодавно Tron підвищили комісію і тепер користуватися ним немає ніякого сенсу.
Якщо не хочете платити по $2.6 за транзакцію, час міняти звичку і переходити на BSC (BEP20) — там транзакція коштує 30 центів. Мережу підтримує Binance, Bybit, та багато популярних бірж і гаманців. Головне не переплутайте з BNB (BEP2), бо втратите гроші.
P.S. Солана знов перегружена 😅🤡
⚫️ NEWS ⚫️ MT ⚫️ ЧАТ
⚫️ БОНУС 4000$ ⚫️ БОНУС 600$