Hello Kyiv. Зустрінемось 7 березня.
Ми познайомимо Вас з новим закладом. Це буде просто ❤️.
У понеділок відкриємо Early birds квитки.
P.S. А якщо вже не має сили чекати понеділка та хочеться квиточок вже зараз, то напиши @@PavelZh2 “I’m in”. Та чекай на магію і повідомлення.