Hello Kyiv. Зустрінемось 1 лютого. Впевнені, що у нас є історії, які хочеться розповісти та поділитися. Увечері відкриємо Early birds. Але якщо вже не має сили чекати та хочеться квиточок вже зараз, то напиши в коментарях “I’m in”. Та чекай на магію