Самостійно чи з друзями?
Як краще приходити на наші заходи:
- можно приходити із друзями або колегами, але ми з самого початку радимо розійтися та поспілкуватися з максимальною кількістю нових цікавих людей. А вже після події поділитися враженнями зі знайомими.
- прийти самостійно супер ідея. Оскільки наш модератор познайомить та представить Вас співрозмовникам. Ви подаруєте посмішку, трохи посоромитесь (можливо і без цього) та розпочнете цікаву розмову.
P.S. Окрема подяка, що Ви довіряєте та даруєте квиточки на наші івенти друзями та колегам зі словами: «тобі варто там бути». Слідкуйте за анонсами. Скоро на Вас чекає приємна новина