Хей, Хей, Хей. Як справи?
Учора нічого не писали, бо відповідали на повідомлення учасників першої зустрічі (після довгої перерви) та надсилали подарунки.
Дякуємо за теплі відгуки. І з радістю зрозуміли, що нам потрібно більше цікавого спілкування та знайомств. Тож вирішили зібрати Вас на другу частину нашої reunion зустрічі.
Допоможи обрати дату, коли ти будеш з нами...