💡Українців закликають зменшити споживання електроенергії з 16:00 до 23:00
Через спеку зростає споживання, а електростанціям складно збільшити потужність. Значна кількість блоків ремонтується та готується до посиленої роботи взимку.
"Укренерго" рекомендує:
▪️замінити кондиціонер на економніший вентилятор. Охолоджувати приміщення не нижче 23˚С.
▪️Потужні електроприлади вимкнути, або користуватися ними по черзі.