Подільсько-Воскресенський міст відкриють за кілька місяців, – Кличко. Знову ж таки, якщо не буде форс-мажорів. Нагадаємо, міст почали будувати ще у 2003 році. Часті перерви у будівництві пояснювали відсутністю коштів.