Наступного року планують запустити станцію метро на Виноградарі, - міська влада
У 2016 році міська влада оголосила про початок робіт з продовження Сирецько-Печерської лінії на житловий масив Виноградар.
Але ситуація складна тому що не вистачає робочих рук – працівників комунальних підприємств, водіїв тощо.