💡Затоплення в Києві принесло користь енергетичній системі
При спуску води гідроелектростанції генерують додаткову кількість енергії.
🗣 «Гідроенергетика зараз працює на 110%, як то кажуть, і вона має працювати. За такого рівня води гідроелектростанції не можуть зупиняти та збільшувати рівень води ще більше. Вони мають спускати воду та відповідно генерувати електрику, а це дуже допомагає нашій енергосистемі», — пояснив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.