У київських школах з понеділка почнуться канікули
Канікули триватимуть з 27 березня до 3 квітня. Під час канікул у школах буде організовано роботу "консультативних груп" за окремими розкладами, проведення індивідуальних занять та групових консультацій із використанням різноманітних освітніх технологій, робота гуртків та спортивних секцій.