У Києвівирішили прибрати частину блокпостів та засипати деякі окопи. Влада планує вдосконалити систему інженерних загороджень.
▪️Споруди з безпековою функцією залишаться і будуть оновлені. Наприклад, бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки замінять на нові, а бліндажі укріплять.
▪️Частину інших загородженьпереведуть у "сплячий" режим. Тобто, деякі блокпости приберуть, а все інше залишать у визначених місцях.
▪️Решту системи інженерних загороджень, в яких зараз немає потреби – демонтують.
▪️Це пояснюють тим, що загроза бойових дій у столиці наразі мінімальна, а розвантажені дороги дозволять вільніше пересуватися містом.