💡Сьогодні у Києві з 10:00 до 15:00 світло планують не вимикати, - ДТЕК
У компанії додали, що поки що встановлені ліміти це дозволяють, але у разі підвищеного навантаження будуть введені відключення, згідно з графіками.
Водночас у КГВА закликали мешканців столиці свідомо використовувати електроенергію.