😱 Клієнтів monoinvest змушують терміново продати всі свої акції, оскільки брокер EXANTE опинився під санкціями РНБОУ. Українцям потрібно сьогодні до кінця торгової сесії в США продати всі свої акції, або безстроково втратити до них доступ. За тих, хто не вирішив, яку опцію обрати, вибір вже зробив Олег Гороховський 👇🏻
Користувачі мобільного застосунку mono invest мають розпродати сьогодні весь інвестиційний портфель, або втратять до нього доступ на невизначений терм...