💡 "Укренерго" скасовує погодинні та вводить екстрені відключення електроенергії в семи областях!
"Сьогодні, 5 листопада, зранку країна споживає електроенергії більше, ніж у робочі дні - четвер та п’ятницю. Через це, на жаль, графіків погодинних відключень для підтримки стабільної роботи енергосистеми недостатньо", - йдеться у повідомленні.
Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надає операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у м. Київ, а також Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях. Дію графіків погодинних відключень в цих областях тимчасово припинено.
Подписаться • Сообщить новость • Наш инстаграм