Доброго дня шановні Дергачівці!
В останній час активізувались зловмисники. Керуючись змогою, що люди відсутні на місцях свого постійного проживання, та сподіваючись на неоглядність та довірливість літніх людей, деяке сміття, яке прирівнює себе до людей, в цей тяжкий час намагається нажитись на інших.
Так, за декілька тижнів в місті Дергачі та в Харкові спостерігаються наступні шматки паперу, які зловмисники, навмисно вкладають так, щоб було видно чи є господарі вдома.
(додаток: фотографія паперу, який вкладається).
В цьому листі вказується, що в той час, коли вас не було вдома, ходив так званий «пічник» (хоча ви могли в цей знаходитись вдома), і він не мав змоги перевірити стан вентиляційних каналів у вашій оселі. Погрожує тим, що не маючи акту про перевірку вам відімкнуть опалення.
Проте, якщо навіть у вас наразі відсутній договір про надання послуг з газифікації, ви можете звернути увагу на помилки в самому змісті записки. При цьому немає ні печаті, ні підпису посадової особи, ні посилання на нормативні акти, ні навіть прізвища людини, яка нібито уповноважена робити дані заміри (навіть ім’я написане не українською).
Під час бесіди за номером телефону, яка вказана у записці, особа сказала що я маю заплатити по 100 грн за кожну точку, а потім очкувати на «АКТ» (запис дзвінку додається).
Враховуючи вищевикладене, прошу, якщо ви знайшли такий шматок паперу біля свого двору, або в дверях, не панікуйте. Пам’ятайте – якщо є сумніви – дзвоніть на гарячу лінію (чого б там не було).
По-друге: всі ми розуміємо, що не всі повернулись додому і є домоволодіння, в яких зараз не проживають люди. Зловмисники спеціально вкладають так ці папірці, щоб через тиждень/два/три було помітно, чи є там люди, чи можна туди залазити та живитись за інший рахунок. За наш с вами рахунок, за рахунок наших друзів та сусідів. Тому, якщо бачите, що у сусідів з’явилось щось подібне, просто візьміть та викініть це в сміття. (спочатку подивіться, там можуть бути рахунки на опалення. Але також, не залишайте)
Попередьте батьків, родичей, літніх сусідів про такий «развод». Не дайте їм збагачуватися за ваш рахунок в такий час!
Мирного неба та здоров’я, мої рідні та любі Дергачівці!
Капітан