Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все
McKinsey, Accenture та BCG призупиняють діяльність у Росії
Консалтингові компанії Accenture, McKinsey та BCG оголосили про рішення призупинити діяльність у Росії. Accenture повністю закриває свій бізнес у Росії та йде.
«Незважаючи на те, що Accenture не має бізнесу в Україні, ми продовжуватимемо наші зусилля, щоб допомагати нашим українським колегам, які працюють у Accenture по всьому світу, та їхнім близьким родинам; ми надаємо телемедицину для тих, хто в Україні, і допомагаємо переселити членів сімей, які виїжджають з України» -говориться у їх зверненні.
NEW YORK; March 3, 2022 – Accenture stands with the people of Ukraine and the governments, companies and individuals around the world calling for the immediate end to the unlawful